Dvipusių flomasterių rinkiniai 60vnt.

Dvipusių flomasterių rinkiniai 60vnt.

Prekės kodas:NR482 L34
Prieinamumas:7
  • 18.99€

  • 21.99€
  • ATOSTOGOS - užsakius prekes nuo liepos 6d. jos bus išsiųstos liepos 18d


Dvipusių flomasterių rinkiniai. Šie markerių tipo flomasteriai pamėgti ir naudojami vaikų, mokinių, studentų, menininkų. Kiekvienas markeris turi dviejų tipų žymeklius: 3 mm ir 6 mm. Lengviau pasiekiama ir išlaikoma tikslesnė brėžimo linija.


Saugūs vaikams (Dėmesio! Netinka vaikams, iki trejų metų, yra flomasterių rinkinį sudarančių smulkių detalių. Netinka piešti ant kūno, valgyti ar kitaip ragauti!)


Naudojamas aukštos kokybės rašalas, žymekliai patvarūs. Dviejų tipų žymeklių galvutės: įstriža ir apvali. Vienu flomasteriu galėsite išgauti skirtingus piešimo, brėžimo, kaligrafines linijas. Didelius plotus patogu spalvinti plačiu žymekliu.


Dar viena šių flomasterų-markerių ypatybė yra ta, kad piešiant spalvas galima gražiai sulieti, šis efektas primena piešimą akvarele. Nėra sunku išgauti net pradedantiesiems. Patogiame tekstiliniame dėkle su užtrauktuku ir rankenėle, taip bus lengviau juos net tik laikyti, bet ir nešiotis su savimi.


Žaislo kategorija: Žaidžiame mokyklą, Lavinamieji, mokomieji žaislai, Kūrybiniai žaislai, Stalo žaidimai, Piešimo rinkiniai;

Dvipusių flomasterių kiekis: 60 vnt;

Flomasterių tipas: dvipusis;

Flomasterių rinkinyje dėklas su rankena;

Dėklo matmenys: 17,5 x 12 x 10 cm;

Flomasterio dydis: 15,2 x 1,5 x 1,5 cm

Amžiaus kategorija: 5+

Dvejų antgalių žymekliai turi ir 7 mm pločio platų antgalį, kad greitai padengtų, ir 1 mm smailų kulkos antgalį, skirtą paryškinti, šešėlius, taškus, eskizus ir bendrą rašymą. Todėl tokia komplektacija tinka ne tik spalvinimui , bet ir grafiniams piešiniams. Didelio spalvų diapazono dėka galima padaryti įdomius spalvų perėjimus ir atspalvius su spalva, šešėlius.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras