Vaikiškas nagų puošybos rinkinys su nagų džiovintuvu „Beauty Salon“

Vaikiškas nagų puošybos rinkinys su nagų džiovintuvu „Beauty Salon“

Prekės kodas:NR494 L31
Prieinamumas:Išparduota
  • 13.99€

  • 18.99€

Nagų puošybos rinkinys - kaip žinote, kiekviena maža panelė norėtų turėti gražius, dažytus nagus. Mūsų žaislas leis pasijusti tarsi tikrame grožio salone.

Į rinkinį įeina:

nagų džiovintuvas su ventiliatoriumi nagų džiūvimui pagreitinti,

  • puošimui lipdukai,
  • 3 lakai (netoksiški ),
  • pėdų separatoriai,
  • 2 įvairių spalvų blizgučiai ir nagų dildė. 


SAUGU - į rinkinį įtraukti lakai yra pagaminti iš sveikų, nekenksmingų ir netoksiškų medžiagų, kurių dėka rinkinį naudojančių mergaičių nagai nėra pažeidžiami. Taigi galime leisti mažajai panelei pasirūpinti manikiūro ar pedikiūro kūrimu ir gamyba, nesijaudindami dėl savo sveikatos.

LENGVAI PAŠALINAMA - Norėdami atsikratyti nagų lako, tiesiog nulupkite jį. Kai jūsų vaikas nori pakeisti suprojektuotą spalvą ar raštą, šiek tiek pakelkite lako sluoksnį į viršų ir tas pats nukris nuo nago. Nagų laką taip pat galima nuplauti įprastu nagų lako valikliu.

KŪRYBOS PRAMOGA - nagų studijos komplekte yra viskas, ko reikia, kad maža panelė galėtų prižiūrėti nagus. Nuo šiol ji gali sukurti nuostabius raštus ant savo nagų, kaip ir tikra profesionalė. Žaislas lavina rankinius įgūdžius ir pažadina kūrybiškumą bei estetinį pojūtį. Be to, jis naudojasi kantrybe ir tikslumu. Jūsų namai pavirs mažu grožio salonu ir linksmybės nesibaigs niekada. Yra daugybė kompozicijų, iš kurių galima rinktis. Leiskite savo vaikui leisti savo fantazijai susižavėti ir rezultatai jus nustebins.

Matmenys pakuotės: (plotis / ilgis / aukštis): 33/ 26 / 7 cm; baterijos: 2x AA (nepridedamos).


Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras